Annemarie Makay

Coördinator Binnenruimte, jongvolwassenen, volwassenen en koppels

T: 0474 736 488
E: annemarie@binnenruimte.be 

Meer informatie

Doortje De Paepe

Jonge kinderen, tieners, adolescenten en hun gezin

T: 0485 024 347
E: doortje@binnenruimte.be 

Meer informatie

Joke De Vreese

volwassenen

T: 0485 949 007
E: joke@binnenruimte.be 

Meer informatie

Hilde Raes

jongvolwassenen, volwassenen, ouderen, koppels

T: 0497 488 112
E: hilde@binnenruimte.be 

Meer informatie

Sarah Janssens

baby’s, kinderen, jongeren, jongvolwassenen, volwassenen, ouders en gezinnen

T: 0485 314 060
E: sarah@binnenruimte.be 

Meer informatie

Veronique Loeman

adolescenten (en hun gezin), jongvolwassenen/volwassen (en hun gezin), koppels

T: 0497 26 50 53
E: veronique@binnenruimte.be

Meer informatie