Adres

Ter Lo 40
8310 Sint-Kruis
België

Contactgegevens

Annemarie Makay
jongvolwassenen, volwassenen, moeders, koppels, supervisie

E: annemarie@binnenruimte.be 
T: 0474 736 488

Doortje De Paepe
Jonge kinderen, tieners, adolescenten en hun gezin

E: doortje@binnenruimte.be 
T: 0485 024 347

Hilde Raes
jongvolwassenen, volwassenen, ouderen, koppels

E: hilde@binnenruimte.be 
T: 0497 488 112

Joke De Vreese
Volwassenen

E: joke@binnenruimte.be 
T: 0485 949 007

Sarah Janssens
baby’s, kinderen, jongeren, jongvolwassenen, volwassenen, ouders en gezinnen

E: sarah@binnenruimte.be 
T: 0485 314 060

Veronique Loeman
adolescenten (en hun gezin), jongvolwassenen/volwassen (en hun gezin), koppels

E: veronique@binnenruimte.be
T: 0497 265 053

Tarieven

Jongvolwassenen, volwassenen en ouderen: 60 euro
Kinderen en jongeren: 55 euro
Oudergesprekken en gezinsgesprekken: 60 euro – 90 euro
Koppelgesprekken: 60 euro – 90 euro
Groepsgesprekken: 25 euro

Annuleren van een afspraak

Indien u niet aanwezig kunt zijn op uw afspraak, wordt gevraagd om tijdig (48 uur op voorhand) te verwittigen.

Indien u niet of te laat verwittigt, worden de kosten in rekening gebracht. Bij ziekte volstaat een briefje van de arts.

Mutualiteiten

De meeste ziekenfondsen voorzien een gedeeltelijke terugbetaling voor psychotherapie bij kinderen, jongeren en volwassenen bij een erkend psycholoog-psychotherapeut. Het aantal tussenkomsten dat in aanmerking komt en de hoogte van het bedrag verschilt naargelang de mutualiteit. Ook sommige extra-legale verzekeringen van bedrijven en overheden voorzien in gedeeltelijke of volledige terugbetaling.